Мови:

  • UA
  • EN

Ресіліент – це агропромислова компанія середнього розміру, яка займається вирощуванням зернових і олійних культур, а також виробництвом молока на своїх фермах, розташованих у родючих і багатих водою районах західної і центральної України. Компанія забезпечила собі впевнене зростання і має репутацію прозорого, надійного партнера і постачальника.

Наша бізнес-модель підтримується міжнародними знаннями, досвідченою командою професіоналів і розумним ризиковим менеджментом. Ми зосереджені на підвищенні продуктивності і рентабельності нашої існуючої бази активів, і прагнемо стати кращою у своєму класі агрокомпанією із мінімізації виробничих витрат на кожну тону продукції.

Менеджери компаній групи Ресіліент застосовують науково обгрунтований підхід до процесу сівозміни. Наші компанії оснащені високопродуктивним сучасним обладнанням, яке нараховує більше 150 одиниць. Завдяки використанню сучасного сільськогосподарського обладнання, застосуванню прогресивних сільськогосподарських технологій і оптимальної сівозміни, постійно покращується якість наших грунтів і відповідно безперервно підвищується якість врожаю основних культур. Компанія Ресіліент була заснована у 2014 році. Станом на 01 січня 2020 року під нашим контролем знаходиться майже 8,500 гектарів землі.

8500

гектарів в обробітку

250

співробітники компанії

2000

голів великої
рогатої худоби